piątek, 15 sierpnia 2014

Catrice, Ultimate Nail Lacquer, nr 26, Raspberryfields Forever, czyli manicure a'la gejsza ;)

Lakier Catrice nr 26, nazwany Raspberryfields Forever (od razu mam w głowie The Beatles ;) ), jest świetny: piękna czerwień, kryjąca po dwóch grubszych warstwach (do zdjęć mam trzy, bo wiecie, jak to jest - aparaty nie znają litości ;) ), szybko schnie (ok. 10 minut). Przyczepić się mogę do pędzelka, bo jest dla mnie zbyt szeroki, ale kolor urzekł mnie, nie da się ukryć! 7, 5 pkt/10, a byłoby więcej, gdyby nie szerokachna miotła ;) 
Pomyślałam, że zrobię sobie manicure w stylu japońskim, zatem odkopałam lakier Essie, Stylenomics, i do roboty! Użyłam płytki Top Choice/Rendezvous nr B16 : pokażę ją wam. Niektóre wzory z tej płytki niestety się nie odbijają, albo odbijają niekompletnie. Te wzory, które są szczególnie cienkie, można sobie tylko pooglądać, ale nie użyć ;) Coś mi się widzi, że wzorki są znów kopią Konada... Co sądzicie o tym lakierze Catrice i projekcie mani?

----

Catrice nail polish, nr 26 called Raspberryfields Forever (I have The Beatles in my mind at once ;) ) is great: pretty red, it's opaque in 2 thicker coats (I used three for my photos though, because you know how it is - cameras know no mercy ;) ), it dries fast (about 10 minutes). I'm going to be picky when it comes to the brush, it's too wide for me, but the shade charmed me! 7, 5 points/10, I'd give more if the brush wasn't a wide broom ;)
I thought about doing a Japanese mani, so I dug out Essie's nail enamel, Stylenomics and started stamping. I used Top Choice/Rendezvous plate nr B16: I'll show it to you. Some of the patterns can't be used because they don't imprint or imprint incompletely. These particularly thin patterns can only be watched on the plate, not on nails ;) They are Konad's dupes, I guess... What do you think about this nail polish and the whole mani project? photo DSCN1776z1_zps7b0da5ab.jpg


 photo DSCN1793zz1_zpsf075a700.jpg24 komentarze:

 1. Waaw love this color! So gorgeous, the whole project is great, looks amazing :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna czerwień i genialnie wygląda z tymi chińskimi stemplami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. It always can look better. But thank you, I feel great in this mani :D

   Usuń
 4. *a wide broom* you got me in stitches ahahahaha!!!!
  That's exactly my thought about Catrice's brush. I hate it!

  By the way this polish is an amazing shade of raspeberry and the kanji fits perfectly. Gorgeous combo!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks a lot! These brushes are so uncomfortable... that often stops me from buying Catrice. This colour is great though.

   Usuń
 5. This manicure is beautiful and I love that you paired the stamping with this shade of red, it looks wonderful together! xx

  OdpowiedzUsuń
 6. It's a lovely colour! Haha I was thinking The Beatles too :-O ;-)

  Lovely stamping this design certainly goes well with the colour :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna czerwień! :)) A z chińskim wzorkiem bardzo ładnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. super kolor, ale z tego co mowisz to plytka do dupy =( strasznie mnie denerwuja plytki z pieknymi obrazkami ale co z tego jak ich nie mozna uzyc??? argh!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to dobra płytka. Ale u tej firmy zdarzały mi się też takie, które wszystkie wzory dobrze odbijały. Tak, że zależy, na co się trafi - a tak być nie powinno.

   Usuń
 9. WOW, that is a gorgeous red - and the stamping is just perfect for it!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you, I'm glad this nail polish is a wow-zer :D

   Usuń
 10. The black stamping on the fantastic red looks really amazing. Well done! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You know, it was this kind of manicure "sad-to-remove" ;)

   Usuń
 11. The color matches perfect to the stampy design! ;)

  OdpowiedzUsuń